Vakuové baňky velká sada doprava zdarma s magneto akupresůrními tlakovými nástavci

Kód zboží: 6915784012085
Nejprodávanější Zlevněno DOPRAVA ZDARMA Lehce poničen obal

Vakuové masážní baňky Sada 12 ks vakuových baněk s manuální odsávací maxi pístovou pumpou . Tato sada obsahuje magnetické tlakové písty které zároveň slouží k zvýšeni účinku ato akupresůrním tlakem na sval.

 • Cena:690,00 Kč
 • Původní cena:790,00 Kč
 • Dostupnost: Skladem (7 ks)
Množství:

Vakuové baňky velká sada doprava zdarma s magneto akupresůrními tlakovými nástavci

 • Vakuové masážní baňky Sada 12 ks vakuových baněk s manuální odsávací maxi pístovou pumpou.
 • Tato sada obsahuje nástavce s magneto akupresůrními tlakovými písty pro lepší účinek prokrvení tkáně a prodlužovací hadičku pro snadnější a pohodlnější obsluhu .
 • Baňkování je velmi stará a tradiční metoda, která využívá spojení aktivace krevního oběhu, regenerace tkáně, uvolnění svalů a blokád, zvýšení vitální energie a má velký význam při detoxikaci organismu.
 • Vakuové baňky s ventilkem sice čerpají z tradiční medicíny, jsou však konstruovány dle nejnovější technologie tak, aby masáž probíhala pohodlně, ale přitom kvalitní a bezpečně.
 • Používání baněk má dvojí účinek: všeobecný - napomáhá zlepšení krevního oběhu, prokrvení a pročistění organismu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému, redukce otoků apod. místní - napomáhá odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů a blokád. Jejich prokrvení má velký význam na odplavení toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.
 • Výhody při používání ventilových baněk: - s baňkami je velmi jednoduchá manipulace - během baňkování je možná kontrola podtlaku, neboť pomocí vakuové pumpy můžete ubírat i přidávat intenzitu podtlaku - baňky lze dobře přikládat i na místa hůře přístupná - možnost využití různých průměrů baněk - baňky jsou při běžném používání nerozbitné Co se odehrává po přiložení baňky: Podtlak vtáhne část kůže i podkoží do baňky a způsobí mimo jiné popraskání drobných cévek a malé krevní výrony, zřetelné jako modřina. Jsou však podstatně méně hlubší než modřina například po úderu. Malý výron krve a lymfy do okolí gelosy ( zatuhlé a někdy i bolestivé místo) i do ni samé zvýší cirkulaci krve a přívod kyslíku v okolí. Prokrvení a okysličení kritických bodů odplaví škodliviny z jejich centra a po opakované aplikaci vede k úlevě od bolesti.
 • Řadu let je známá metoda stimulace odolnosti člověka při které se mu odebere krev a posléze dárci vrátí zpět.
 • Princip baňky je obdobný a překvapivě ovlivňuje procesy i na místech vzdálených aplikaci.

      Český manuál je součástí balení.

 

Máme i jiné vakuové baňky na tomto odkazu.

Množství Sleva Cena
5 až 9 ks 5 % 655,50 Kč
10 až 29 ks 10 % 621,00 Kč
30 ks a více 20 % 552,00 Kč
Poštovné

Upozornění: pro rychlejší doručení zvolte doručení dobírka balík do ruky.

Bankovním převodem/99,- Kč
Poštou na dobírku od/149,- Kč

Jak na poštovné zdarma

Zakupte si k Vašemu nákupu bezdotykový spouštěč vody, nebo jiné vybrané produkty a máte dopravu zdarma.*

Kamery
Anketa

Jak jste naše stránky našly?

Celkem hlasů: 554715
Jsme u
 

 

 •